START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013.

Relevant

Toto uskupení vzniklo vlastně dost zajímavě. Někdy na začátku roku 2011 jsme se začli s klukama scházet ve zkušebně místni ZUŠ s tím že Vojta hrál na kytaru ještě v další kapele ( HUMBUG ) a Víťa v ŠUBA DUBA BAND. Protože neměli moc prostoru se vyřádit v domácich kapelách, tak šli společně s Martinem do malé učebny bicích nástrojů a jammovali. Po čase se chodil dívat náš společný kamarád Tom ,který vzal do ruky basu. Po občasných jammech jsme se začli scházet pravidelně a skládat vlastní věci. Když jsme měli možnost zahrát na frýdlantském rockovém večeru , měli jsme chuť předvést naši snahu a dát nám jméno. Po nekonečných hlasováních, filozofických hloubáních, analytickými rozklady významu názvu kapely a dokonce i psychologických vlivech názvu jsme se rozhodli a rezignovali s tím, že jsme RELEVANT. Naše kariéra začla tedy v sále frýdlantké ZUŠ v červenci 2011 za obrovského ohlasu.

Na prázdniny byl lehký ultum protože jsme se všichni rozutekli po svetě, ale po prázdninách se k nám přidal Pavel Sokol který se zhostil role managera a poté jsme začali připravovat materiál na Promo CD ELEVATION. A nakonec jsme skutečně nahráli kvalitní materiál v Jablunkovském studiu GM Studio ( děkujeme Martinovi za skvělou práci a nekonečnou ochotu a taky hotelu Bulawa který měl nejlepší pivo jaké jsme kdy pili a výsostné hotovky ) .

Momentálně chystáme koncerty a snažíme se dostat na co největší počet fesťáků na léto.

Něco k naší muzice: Naše muzika vychází z nás, každy do ní dáváme to co milujem, ale zároveň se snažíme o plnohodnotný celek a aby hudba nebyla nudná ale naopak náruživá, zapamatovatelná, melodická a originální. Nechceme se samozřejmě omezovat stylem, ale když už se nás někdo zeptá tak odpovíme ROCK ´N´ Roll, a poté bychom dodávali takové ty věci že tíhneme jak k Indie - britskému stylu, tak i Americkému hard rocku.

 

Kapelník Vít Rosický
Kontakt +420 774 222 123
E-mail pro.mark@email.cz
Web http://relevantband.cz/

 

Prezentační nahrávka
What a fool
what a fool
Zvukový záznam ze soutěžního vystoupení
You don´t know my mind
You don t know my mind