START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013.

Miss God

Miss God se dali dohromady v roce 2006 v jedné holešovské garáži, kde se scházeli, aby zaplnili svůj volný čas něčím vskutku užitečným. Nejdříve šlo o hraní známých fláků od AD/DC, Metallicy a Arakainu, až později si uvědomili, že se chtějí vydat na vlastní cestu. Začali tedy skládat svoje písničky, to ještě v jiné sestavě, než hrají teď. Tenkrát vznikla první píseň s názvem Balerína.

Od té doby se sestava kapely změnila, to zdravé jádro ale zůstalo. Peťa Štěpán a Míšan Janda. Dva kytaristi, kteří spolu začínali a kteří spolu nejspíš i skončí. Peťa na rytmiku doprovázel Míšana, který hrál na sólovou kytaru. Pak k nim přibyla Katka Charvátová, která zaujmula místo zpěvačky. Na pozici basy byl tenkrát Marek Vašíček, kterého vystřídal malý basový ďábel Kuba Olšák z Tučap. Jako poslední přišel k Miss God bubeník Robert Deneš, který zaujmul místo po Zbyňkovi Kobzovi, jenž byl v kapele tři roky.

Miss God má na kontě jedno promo CD z roku 2007, na kterém je 5 písní: Balerína, Bůh nebo já, 1943, Černý den a Janus. Dále CD s názvem Svítání – z roku 2010. Tento rok oslavili 5let výročí a  v plánu je natočit videoklip a  další CD.

 

Kapelník Rudolf Pohančeník
Kontakt +420 603 476 155
E-mail manager@missgod.cz
Web www.missgod.cz

 

Prezentační nahrávka
Úmrtní list
umrtni list
Zvukový záznam ze soutěžního vystoupení
Létat
Létat