START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013. START NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE - 1. DUBNA 2013.

Marian & 333

Pokud jste očima zajeli až tady, je dost pravděpodobně, že se chce dozvědět, co to vlastně je ta kapela 333 ("třistatřicettři", či nestřízlivě "tři trojky" - schválně si zkuste předchozí variantu říct pod vlivem ).

Dokud má čtenář (ano, mluvím k Tobě/Vám) dost energie, měla by se mu hned ze startu vpálit před oči nějaká adorační fakta. Proto v odrážkách:

 

 

 

-> Vítězství v soutěži Vizovická trnkoparáda. Zda kapela zaválela se skladbou Radegast jakožto písní na přání pro pivovar Radegast. Ta se poté stala dokonce jeho hymnou. O notorické slávě písně nechť svědčí fakt, že kapela ji ve svém repertoáru již nemá (podobné tendence lze vidět i ve vztahu jiných kapela a jejich hitovek).
-> Účinkování v televizi (pořady Dobré ráno, Sama doma apod.) Televize = sláva, to je jasné.
-> Hraní v zahraničí (Belgie, Polsko, Slovensko). Kdo umí říct vlámsky třistatřicettři?
-> Sdílení pódií (ne samozřejmě ve stejný moment) ale také jiné sdílené aktivity s kapelami a umělci, které v naši kotlině již mají své jméno (NO NAME, Buty, BSP, Miro Šmajda, Rybičky 48)
-> Píseň Hádej v edici CD rádia Fajn Rock Music.
(A další úspěchy v přípravě... )

A kdo že to vlastně ty trojky jsou? V prvé řadě kluci, které baví muzika, kteří mají chuť hrát a kterým není žádné pódium cizí - ať už jej sdílí s "kapelami zvučných jmen" nebo jenom s obnaženými přiožralými hasiči se slipy zaříznutými výše, než by bylo záhodno (poslední fakt záměrně vyřazen z kolonky úspěchy).

 

Kapelník Vladimir Herberek
Kontakt +420606737070
E-mail herberk@quick.cz
Web www.marian333.cz

 

Prezentační nahrávka
Anděl spásy
andel spasy
Zvukový záznam ze soutěžního vystoupení
Ostrava
Ostrava